Yabanci Dil Koclugu

"BİR LİSAN BİR İNSAN,
                          İKİ LİSAN ÇOK İNSAN"

"Dünyalı Olmak için, Dünya Dili Kullanmak!.."YABANCI DİL KOÇLUĞU İLE NELER KAZANIRSINIZ?

         Şirketlere yabancı dil eğitimi, çalışanları global dünyaya kazandırmak, dil ve kültür engellerini ortadan kaldırmak için tasarlanmış eğitim programıdır.

      Alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerden oluşan ekibimiz onlarca şirketin İngilizce, Almanca, Rusça, Korece, Arapça gibi dünya dillerinin organizasyonlarını yürütmektedir.

      Doğal çoklu tekrar yöntemini baz alan TAKİP İŞ KOÇLUĞU’nun özel metodları ile şirketler, çalışanlarına ihtiyaç duydukları dil becerilerini çok kısa sürede kazandırabilir.    
Şirketler için hazırlanan
Yabancı Dil Eğitimleri
  

 

      Yabancı dil eğitimlerimiz, çalışanlara sadece dil öğretmekle kalmaz, işlerinde başarılı olmalarına da yardımcı olur. TAKİP İŞ KOÇLUĞU eğitim metoduyla çalışanlar, konuşma ve yazışmaları dil bilgisini kurallarına takılmadan, özgüveni yerinde ve ne yaptığını bilerek yapar.  Kelime dağarcıkları düzenli olarak gelişim gösterir. Şirketin sektörüne yönelik konuşmalar baz alınır. Öğrenme hızlıdır ve kalıcılık hedeflenir. Ayrıca kişinin bilgi ve yeterliliğine özel olarak hazırlanmış içerikler profesyonel eğitimenler tarafından uygulanır.

       Şirketler için İngilizce eğitimlerimiz ile çalışanlar, yazma, gündelik konuşmalar, net iletişim kurma, konuşma kuralları, dijital iletişim, geri bildirim verme, sunum yapma, önde gelen toplantılar, projeler, reklam ekipleri, problem çözme, temel fikirleri özetleme, satış ve destek konularında uzmanlaşmakta ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmektedir.

 

       Çalışanların yabancı dil becerileri eksikliğinin nerede risk oluşturduğu ve yeni iş başarısını arttırmak için nerede kullanılabileceğini belirlemek için ilk olarak kapsamlı bir değerlendirme yapılır.

      Eğitmenlerimiz, çalışanların en iyi performansı göstermeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için koordineli olarak çalışır. Etki ölçümü için çerçeveyi oluşturan program hedefleri, başarı kriterleri ve temel performans göstergelerinin geliştirilmesine de yardımcı olur.

Mütercimlik desteği ile size kazandırdıklarımız

Çevirdiği dilleri konuşmayı bilen kişi tercümanlık yapabilir fakat çevireceği dillerde okuryazarlığı olmayan, dil kurallarını bilmeyen birisi mütercimlik yapamaz. Çevirdiği dillerde hem konuşmayı hem de okuma yazmayı bilen bir kişi hem mütercimlik hem de tercümanlık yapabilir. Uzman tercüman ve mütercim kadromuzla personelinizin yapacağı metin, sözleşme, hukuki yazışmalar, ticari yazışmalarınızın vb. yazılı ve sözlü olarak profesyonelliğe taşınması ve taşınacağının garantisini veriyoruz. 

Mütercim tercümanlık eğitimi daha çok yazı becerileri, metin analizi ve kelime kökenlerini öğrenme üzerine gidilir. Daha sonra yoğun bir yabancı dil bilgisi ve çeviri yeteneğini geliştiren not alma teknikleri, profesyonel çeviri yapmayı destekleyici eğitim verilir. Programımız; Türk Dili, İngilizce yazı becerisi, İngilizce sözlük bilgisi, dilbilimine giriş, konuşmalarda not alma, duyduğunu anlama ve kavrama, çeviri kuramı, yazılı metinlerin sözlü çevirisi gibi eğitimlerini de kapsar.

Personelinizin mesleğinde ilerlemesi için kaynak ve hedef dili çok iyi bir şekilde bilmesi ve kullanabilmesi gerekir. Çevirdiği dillerde hem yazılı hem de sözlü olarak tam donanımlı olması gerekmektedir. Ayrıca kendi alanında uzmanlık kazanarak, profesyonellik kazanması mutlak hedefimizdir. Hukuk, sağlık, dış ticaret, iktisat gibi alanlarda yeterince bilgi sahibi personel ile çalışmak istemez miydiniz? Mesleğinde uzmanlaşmış kişiler, aranan ve istenen eleman olarak kariyerlerini ilerletebilir ve şirketinizi global dünyada ciddi işler yapan şirketler arasına dahil eder.


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsminiz:
E-mail adresiniz:
Siteniz:
Mesajın:
Sitemizin güvenliği, Let's Encrypt Authority X3 ile sağlanmaktadır. TAKİP İŞ KOÇLUĞU- Taze Kalalım İş Platformu resmi web sitesidir.