DeğerlerimizTAKİP İŞ KOÇLUĞU İlke ve İdealleriKALİTE
Her zaman daha iyiyi başarmak, bütün aşamalarda kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışırım. Her konuda en çoğu en azla yapmak, daima gelişme ve yenilik çabasını sürdürmek için yeni yollar ararım.

 

DÜRÜSTLÜK
Her zaman gerçeği söylerim. Sözlerimin arkasında dururum. Kendimle ve başkalarıyla sadece yapmayı istediğim ve yerine getirebileceğim şartlarla anlaşma yaparım. Potansiyel olarak sorunlu anlaşmalar konusunda ilk fırsatta iletişim kurarım ve en kısa zamanda sorunlarını çözümlerim.

 
İLETİŞİM
Kamuya açık ve özel bütün ortamlarda müşterilerim, ekibim ve TAKİP İŞ KOÇLUK hakkında pozitif konuşurum. Yetkilerimi iyi niyetle kullanarak ve pozitif yaklaşımla iletişim kurarım. Alaycı ve dedikodu içeren ifadeleri kullanmam ve bu tür ifadeleri dinlemem. Konuşma anında konuşmacının söylediklerini doğru kabul ederim ve iletişim sırasındaki yanıtlarımın sorumluluğunu üstlenirim. İnsanlarla isimlerini kullanarak selamlaşır ve vedalaşırım. Herhangi bir kusur anında öncelikle her zaman özür dilerim ve daha sonra çözüm ararım. Özel konuları, sadece konuyla ilgili kişinin bulunduğu ortamlarda tartışırım.

 ŞEFFAFLIK
Güveni ve 
dayanışmayı korumakkatılımı ve takım ruhunu sağlamak için daima şeffaf davranırım. Sadece çalışanların değil, müşterilerin de TAKİP İŞ KOÇLUĞU'NA olan güvenini, bağlılığını olumlu etkilediğini bilirim.  

 

SAHİPLENME
İş ve özel yaşamımdaki bütün eylemlerimden ve sonuçlarından yani kendi yaptıklarımdan kendim sorumluyum. Bir şeyi değiştirebilmek için öncelikle kendimin değişmesi gerektiğini biliyorum.

 

 


ADANMIŞLIK
Başarılı olana kadar kendimi ve bütün bilgimi işime yüzde 100 oranında adarım. TAKİP İŞ KOÇLUĞU’un Vizyon, Misyon, Kültür ve başarısına, mevcut ve gelecekteki ekiplerine ve çalışanlarına her zaman için bağlıyım. Şirket dışında öncelikli olarak, her zaman için TAKİP İŞ KOÇLUK ürün ve hizmetlerini tavsiye ederim.


 

 

BAŞARI
Düşünce, enerji ve dikkatimin tamamını, yapmakta olduğum iş her ne ise onun başarılı olmasına odaklarım. Kazanmak isterim, ama başkalarının da kazanmasına izin veririm. Kazan/Kazan ilkesini benimserim. İzzetimi, uzmanlığımı ve kendime güvenimi göstermekten hiçbir zaman çekinmem. Ben başarılı bir insanım.

 


 
 

 

BEREKET
Zengin bir insanım. Bu zenginliği hak ediyorum ve bunu paylaşmak ve büyütmek konusunda kararlıyım. Kendime ve başkalarına saygı göstererek yaşamımın bütün alanlarının zenginleşmesi için çalışıyorum. Başkalarının zenginleşmesi için gösterdiğim gayret ölçüsünde ödüllendirildim ve sadece kaldırabileceğim ölçüde zenginliği kabul ederim.

 


 

 

 

 

 

ŞÜKÜR
Minnettar bir insanım. Teşekkür ederim ve takdirimi sık sık çeşitli yollarla gösteririm, böylece çevremdekiler yaşamımdaki her şeye ve herkese ne kadar şükran dolu olduğumu bilirler. Kendimin, müşterilerimin ve ekip üyelerimin başarılarını kutlarım. Kendimin ve diğer insanların doğru şeyler yapması için uğraşırım.

 
 

 

EĞİTİM
Yanlışlarımdan öğrenirim. Sürekli olarak öğrenirim, kendimi yetiştiririm ve ustalaşırım; böylece ekip arkadaşlarımın ve müşterilerimin öğrenmesine, kendilerini yetiştirmesine ve ustalaşmasına yardımcı olurum. Bir eğitimci olarak müşterilerimin kendi geleceklerine ilişkin akılcı kararları kendilerinin almasına izin veririm. Sadece teorik bilgi verme yerine pratik ve kullanışlı bilgiyi tercih ederim.

 


 

 

EKİP ÇALIŞMASI
Ben bir ekip üyesiyim ve ekip lideriyim. Ekibi birarada tutmak ve başarıya ulaşmasını sağlamak için gereken her şeyi yaparım. İşbirliğine odaklanırım ve her zaman bir çözüm sunarım. Çalışırken esneğimdir ve yöntemim işe yaramıyorsa değiştirmekten çekinmem. Gereksinim duyduğumda yardım isterim ve benden yardım istenildiğinde de esirgemem.

 

 

DENGE
Ruhsal, sosyal, fiziksel ve ailevi konuların finansal ve entelektüel konular kadar önemli olduğunu akılda tutarak yaşama dengeli bir şekilde bakarım. Öncelikle işimi ve en önemli görevlerimi yaparım; böylece kendime, aileme ve tabii ki yenilenmeye kaliteli zaman ayırırım.

 

 

MUTLULUK
Her olaya pozitif bakarım. Yaşamımı keyif alınacak ve değeri bilinecek bir yolculuk olarak değerlendiririm ve çevremdeki herkesin de zevk alacağı bir eğlence ve mutluluk atmosferi için çalışırım.

 

 

SİSTEMLER
Sisteme her zaman bir çözüm olarak bakarım. Eğer bir sorun ortaya çıkmışsa, insanlardan önce sistemi düzeltmeye çalışırım. İnsan kaynaklı bir çözümden ziyade yenilikçi tarzımla bir sistem çözümü geliştiririm. Yeni bir sistem oluşturulana kadar sistemi takip ederim. Sistemdeki iyileştirmelerin bana sunulan ilk fırsat olduğunu düşünürüm.

 

 

TUTARLILIK
Tavırlarımda tutarlıyım. Bu nedenle müşterilerim ve ekip arkadaşlarım benimle ilişkilerinde her zaman kendilerini rahat hissederler. İşimde disiplinliyimdir, bundan dolayı büyüme ve başarı için elde ettiğim sonuçlar tutarlıdır.


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsminiz:
E-mail adresiniz:
Siteniz:
Mesajın:
Sitemizin güvenliği, Let's Encrypt Authority X3 ile sağlanmaktadır. TAKİP İŞ KOÇLUĞU- Taze Kalalım İş Platformu resmi web sitesidir.